Scheiden, verhuizen, settelen in je nieuwe buurt, wennen aan je nieuwe leven… Is allemaal al gedoe genoeg. Bij Jennifer kwam er nog een hele lading gedoe bij, nadat ze seks had met haar nieuwe buurman.
Lees verder onder de advertentie
Jennifer (41), gescheiden, moeder van 3 kinderen: “Dat ik ooit nog een libido zou hebben, had ik nooit gedacht voor de scheiding. Mijn ex en ik hadden al jaren maar heel sporadisch seks, en het was nooit bevredigend. Misschien dat ik daardoor wat needy reageerde op de interesse van de nieuwe buurman.
Lees verder onder de advertentie
Leuke, nieuwe buurman
Net gescheiden en verhuisd naar de andere kant van de stad, wat een rottijd had ik achter de rug. Ik vond het vreselijk om mijn kinderen om de week te moeten missen, dus ik zocht constant afleiding in die week. Een willige schenker van die afleiding bleek mijn nieuwe buurman. Hij was een stuk jonger dan ik, maar liefst tien jaar en was “ongebonden”, zoals ze dat noemen. En bloedknap, niet te vergeten.
Lees verder onder de advertentie
Ik zag af en toe wel een dame op visite komen, maar dat waren eigenlijk altijd tijdelijk dezelfde en dan was het weer een ander. We maakten dagelijks een praatje, op een gegeven moment gingen we ook appen. Het werd allemaal steeds flirteriger. Op een avond nodigde hij me uit voor een wijntje bij hem thuis.
Lang verhaal kort: dat liep natuurlijk volledig uit de hand en we hadden seks die avond. Héérlijke, stomende, geile seks. Ik was totaal vergeten hoe lekker seks kon zijn, dus vanaf dat moment wilde ik alleen maar meer van hem. Op een gegeven moment ging ik elke avond bij hem langs, ook in de week dat mijn kinderen bij mij waren. Dan nam ik de babyfoon gewoon mee, want in het huis ernaast had die ook verbinding.
Lees verder onder de advertentie
Een paar weken hadden we de tijd van ons leven, althans, ik wel. Ik had totaal niet de ambitie om een relatie te starten, maar deze sekssessies wilde ik maar al te graag doorzetten. Maar zijn interesse doofde langzaam na een paar weken. Toen hij pas een paar dagen later op mijn appje reageerde, besefte ik: ik ben nu een van die vrouwen.
Mis niks van Kek
Volg ons kanaal en lees als eerste nieuwe verhalen en columns
Vervangen
Ik ben 41 en ik ben geghost door mijn buurman. Alleen kán hij me niet echt ghosten, want we wonen naast elkaar. Maar hij stopte gewoon met reageren op appjes, hij zegt nog net gedag als we elkaar tegenkomen, maar daar blijft het ook echt bij. En de nieuwe scharrel was al snel weer gevonden. Ik was binnen no time vervangen.
Lees verder onder de advertentie
Oh, wat baal ik van de situatie. Het is nu zó ongemakkelijk, ik durf haast niet naar buiten. Ik luister en kijk altijd of hij niet toevallig ook naar buiten komt op hetzelfde moment. Wat het nog erger maakt, is dat de hele straat op de hoogte is van onze escapades. Ik zou echt weer willen verhuizen, puur om van die judgy blikken af te zijn. Maar dat gaat niet, ik heb al zo lang moeten wachten op dit huis. En ik heb geen stuiver meer over. Dus ja. Dat gezegde van ‘je kan beter spijt hebben van de dingen die je wel hebt gedaan, dan van dingen die je niet hebt gedaan’, gaat in dit geval totaal niet op.”
Net als Jennifer heeft Larissa in haar huwelijk ook een niet al te best seksleven. Haar man wijst haar regelmatig keihard af. Je leest er hier meer over.
Steeds meer ouders kiezen voor stoere, genderneutrale namen die klinken alsof ze net zo goed op een voetbalvader of een oude rock-‘n-rollplaat hadden kunnen staan. Maak kennis met de dadcore babynamen.
Ouders in heel Nederland zitten met een plakkerig probleem: de vrolijke Smiles-stickers van Jumbo, die zouden moeten kunnen herplakken, zitten vast op de ramen. Kek Mama to the rescue!
In december 2024, na een relatie van maar liefst 18 jaar, maakten actrice Carolien Spoor en regisseur Jon Karthaus bekend dat ze uit elkaar gingen. Een heftige periode voor de actrice, maar ze voelt zich nu sterker dan ooit.
Als je nog midden in de luiers, snotneuzen en driftbuien zit, lijkt dit misschien een ver-van-je-bed-show. Maar geloof ons: voor je het weet ben je geen moeder van een kleuter meer, maar van een jongvolwassene met een eigen pinpas.
Elke ouder hoopt op een hechte band met zijn kind. Niet alleen als ze afhankelijk van je zijn, maar ook als ze puber of volwassen zijn. Volgens deze psycholoog bestaan hechte banden tussen ouders en kinderen niet per ongeluk. Ze raadt aan om met deze zeven dingen vroeg te beginnen als je wilt dat je […]
1 April is voor kinderen een feestdag op zich. Geintjes bedenken, mensen foppen en dan gierend van het lachen kijken of iemand erin trapt. Maar dit jaar liep het bij Keesje thuis nét even anders dan gepland. Of nou ja, misschien juist precies zoals gepland: een Tikkie voor iedereen!