Ben je een dagje naar de hoofdstad van Zeeland of op vakantie in Walcheren? Dan mag een heerlijke pannenkoek na je strandwandeling niet ontbreken. Wij zetten de leukste pannenkoek-adressen in en rondom Middelburg voor je op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Pannenkoekenhuis De Kabouterhut – Middelburg
Wipneus, Grumpy, Slimpy en Dopey: de pannenkoeken bij dit restaurant zijn vernoemd naar, jawel, kabouters. En niet geheel verrassend vind je die kleine mannetjes ook overal in het pand. Kinderen kunnen aan de slag met kabouterboekjes en kleurplaten en krijgen bij elke bestelling een leuke verrassing.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Oostkerkplein 7-8, Middelburg
De Jonge Johannes – Serooskerke
Over kindvriendelijke restaurants gesproken: bij dit pannenkoekenrestaurant, gelegen naast een fraaie molen, kunnen kinderen zich heerlijk uitleven in de speeltuin en bij de midgetgolfbaan. Slecht weer? Dan is er binnen een leuke speelhoek. Oh ja, en de pannenkoeken worden gemaakt van echt Zeeuws molenmeel: Zeeuwser kán niet.
Lees verder onder de advertentie
Adres: De Molen, Vrouwenpolderseweg 55A, Serooskerke
Klaar met uitwaaien? Dan kun je hier uitrusten en genieten van een lekkere pannenkoek. En aan je kind heb je eh… geen kind, want die vermaakt zich boven prima op de speelzolder met onder meer een bioscoop.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Domburgseweg 75, Oostkapelle
Eiggenwijzz – Middelburg
Een leuke brasserie in hartje Middelburg, die gerund wordt door jongeren met een verstandelijke beperking. Op de menu staan pannenkoeken, maar ook lekkere focaccia’s, soepen, tosti’s en nog veel meer.
Adres: Langeviele 20-22, Middelburg
Lees verder onder de advertentie
Pannenkoekenhuis Bram – Zoutelande
Vlakbij Middelburg vind je pannenkoekenhuis Bram, in de familiebadplaats Zoutelande. Je vindt er een fijne speeltuin voor kinderen en op de kaart een enorme keuze aan zoete, hartige en speciale pannenkoeken. Je lunch of diner sluit je natuurlijk af met een fijne strandwandeling: de zee ligt namelijk op een steenworp afstand.
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.
Waterparels, ook wel bekend als Orbeez of water beads, zijn kleine, kleurrijke balletjes die water absorberen en in omvang toenemen. Hoewel ze populair zijn als sensorisch speelgoed, kunnen ze ook gevaarlijk zijn.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.