De Efteling, Slagharen en Walibi zijn fantastisch, maar soms is het wel zo leuk om verrast te worden. Bezoek daarom eens een van deze onbekende pretparken.
Lees verder onder de advertentie
DippieDoe – Best
Een fijn attractiepark met een binnen- en buitengedeelte. Binnen kan je kroost los in botsauto’s, een zachte speelhoek, ballenbak, bioscoop, spookhuis, op een skelterbaan en verschillende glijbanen. Buiten kunnen ze spelen op een speelstrand, rijden op een skelter door het verkeerspark en hangen in verschillende speeltoestellen. Extra leuk: in de zomermaanden is er een combodeal waarmee je gratis toegang krijgt tot het naastgelegen strandpark Aquabest. Pretpark- én waterpret in één.
Adres: Ekkersweijer 1, Best
Lees verder onder de advertentie
Toversluis – Sluis
Leuk voor jong en oud. Voor de kleintjes is er een overdekt speelgedeelte met verschillende attracties (luchtkussens, ballenbak, klimrekken, peuterbad: je kent ’t wel) en voor de wat oudere kinderen heeft het park lasergamen. Ook leuk? De bowlingbaan.
Adres: Nieuwstraat 83A, Sluis
Dit attractiepark is vooral leuk voor kinderen tot 4 jaar. Het is er niet immens groot, er is een buiten- én binnenspeeltuin en je vindt er attracties als een achtbaan, treintje, draaimolen en een schommelschip. Allemaal op tempo nul, dus voor niemand eng.
Adres: Podium 35, Middelburg
Lees verder onder de advertentie
Het Land van Jan Klaassen – Braamt
Een uniek pretpark in de achterhoek met het grootste poppentheater van Nederland. Maar dat niet alleen: ook in de kaboutertrein, de water-, buiten- en binnenspeeltuin kan jouw kind z’n lol op. De buitenspeeltuin is onlangs helemaal opgeknapt en klaar voor gebruik. Ook de binnenspeeltuin is geopend.
Adres: Gildeweg 6, Braamt
Lees verder onder de advertentie
Sprookjeshof – Zuidlaren
De Gelaarsde Kat, Assepoester, Sneeuwwitje en Doornroosje: hier vind je alle klassiekers. Maar ook kom je de smurfen tegen en is er een groot speelpark (binnen en buiten). Op de bijbehorende kinderboerderij vind je alpaca’s en geiten. Tickets kopen kan via de website.
Adres: Groningerstraat 10, Zuidlaren
De grootste buitenspeeltuin/attractiepark van Europa. De ruim driehonderdvijftig speeltoestellen en attracties bieden kinderen de mogelijkheid om actief te klimmen, klauteren en spelen: de perfecte locatie voor een dagje uit met het gezin, dus. Tickets koop je via de website van de Linnaeushof.
Adres: Glipperweg 4c, Heemstede
Tivoli – Berg en dal
Overzichtelijk en gemoedelijk. Kinderen tussen de 2 en 12 jaar kunnen hier zich de hele dag vermaken met achtbanen, draaimolens, een reuzenrad en meer. Tickets voor Tivoli zijn online verkrijgbaar.
Adres: Oude Kleefsebaan 116, Berg en Dal
Een fijn, niet al te groot park met sprookjesachtige attracties. Ook kunnen jullie genieten van leuke voorstellingen én is er een speeltuin, siertuin en kinderboerderij.
Adres: Kooizandweg 9, Enkhuizen
Flierefluiter – Raalte
Een enorme buiten- en binnenspeeltuin en een (overdekte) kinderboerderij. Verder kunnen kinderen zwemmen, voetballen en trampolinespringen. Moe? Kampeer dan bij de boer om de hoek. Bestel jullie kaartjes alvast online.
Adres: Hogebroeksweg 15, Raalte
Duinoord – Helvoirt
Misschien heeft dit park geen enorme draaimolen en snelle achtbanen, maar toch zeker de moeite waard. Duinoord werkt met het all inclusive-principe: je betaalt één prijs en geniet dan de hele dag onbeperkt van eten, drinken en alle activiteiten. Ga bijvoorbeeld naar het klimbos, de enorme speeltuin, de Jump Arena of leer laserschieten.
Adres: Duinoordseweg 8, Helvoirt
Ontvang elke maand Kek Mama met korting en gratis verzonden op jouw deurmat! Abonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Danique Bossers (32) is CEO van mode-imperium Most Wanted en maakt de podcast Unfinished Business met verloofde Pieter Musters. Ook is Danique open over de ziekte endometriose, waar ze aan lijdt en aan geopereerd is. Ze maakte een podcastaflevering met specialist Maddy Smeets over deze slopende ziekte.
Anne-Marie en haar vriendin Laura verwachten in april hun eerste kindje en zoals veel aanstaande ouders, wilden ze graag een 3D-echo laten maken. In de ochtendshow met Mattie en Marieke deelde de zwangere nieuwslezeres haar eerste (en waarschijnlijk laatste) ervaring met de welbekende 3D-echo.
Er zijn van die vrouwen die meteen wisten: “Een dochter, dat past perfect bij mij!” Niet zo gek, want ze hadden al een zwak voor roze glitterjurkjes, vlechtkunst op topniveau en high tea’s met mini-sandwiches.
Elke moeder kent zo’n strijd. Zo’n totaal onnodige, maar toch eindeloos durende strijd met een peuter. En als je dan ook nog eens commentaar krijgt van een onbekende op straat doet dat je spreekwoordelijke emmer helemaal overlopen. Jade (30) vertelt er meer over.