
André Hazes en Monique Westenberg uit elkaar: ‘Onze zoon staat voorop’
André Hazes en Monique Westenberg zijn opnieuw uit elkaar. Dit laten zij weten via Instagram. ‘Loslaten is groeien,’ schrijft Monique.
Het was een prachtige kerst voor voormalig K3-zangeres Josje Huisman en haar vriend, want op eerste kerstdag zijn ze ouders geworden van een zoon. Het jongetje heeft de naam Kamari gekregen.
Het stel maakte het nieuws zelf bekend op Instagram. Bij een mooie foto schreef Josje: “Hij is er! Geboren op 25-12-2018 lieve Kamari. ??❤”
Ook haar vriend Cle Gyimah plaatste een mooie foto van de kleine:
Josje en haar vriend zijn ruim anderhalf jaar samen. Het is het eerste kind voor het stel. Afgelopen zomer gaf Josje aan dat ze zwanger was. Op haar Instagram schreef ze: “Zo blij om te delen dat we een kindje verwachten in de winter van 2018. #closje #baby #blij!❤”
Josje maakte van 2009 tot 2015 deel uit van de meidengroep K3. Eerder heeft ze relaties gehad met Gert Verhulst en Johnny de Mol.
Nog meer Kek Mama?
Volg ons op Facebook en Instagram. Of schrijf je hier in voor de Kek Mama nieuwsbrief >